گفتگو

زمان سنج Bicompax

برای  خرید به فروشگاه اینترنتی امین وارد شوید

جزئیات بیشتر

چرا استعدادیابی را انتخاب میکنید

1

۱ بهداشت (سلامت جسماني) :

سلامت جسماني نياز مطلق هر فردي است که در رشته هاي مختلف به فعاليت مي پردازد . لذا ورزشکاران پيش از عضويت در يک تيم يا باشگاه بايد آزمايشات پزشکي را انجام داده باشند. مربي نيز بايد افرادي را انتخاب نمايد که از نقطه نظر سلامتي در وضعيت خوبي باشند .

2

۲ توانايي بيومتريکي :

اين عامل ، يکي از عوامل کمکي در رشته هاي مختلف ورزشي و از جمله ملاک هاي اصلي در استعداديابي است . قد ، وزن ، طول اعضاي بدن ، اغلب در رشته هاي مختلف ورزشي ، نقش تعيين کننده اي ايفا» مي کنند .

5

وجود متخصص يا ميزان آگاهي و دانش مربي

وجود متخصص يا ميزان آگاهي و دانش مربي در استعداديابي و آزمون گيري ، انتخاب ورزشکاران را محدود مي سازد . در صورتي که براي استعداديابي از روش هاي علمي و پيشرفته استفاده شود ، به احتمال زياد چهره هاي مستعد براي رشته هاي مختلف ورزشي کشف خواهند شد.

3

۳ وراثت :

وراثت پديده بيولوژيکي بسيار پيچيده اي است که اغلب در ورزش نقش مهمي ايفا» مي کند. اگرچه از طريق تعليم و تربيت ، تمرين و شرايط اجتماعي ، قابليت ارثي ممکن است اندکي تغيير کند ، اما کودکان اغلب ويژگي هاي بيولوژيکي و رواني والدين خود را به ارث مي برند .

5

بهترین کیفیت

ديهي است که استعداديابي به معيارهاي ويژه اي نياز دارد . اين معيارها از اين جهت ضرورت دارند که فرد توانا از ناتوان متمايز شده و آنهايي که مناسب يک رشته ورزشي بوده به اين ورزش روي مي آورند و افرادي که به معيارهاي لازم دست نيابند در جهت ديگر هدايت مي شوند

   
       
        فروشگاه اینترنتی امین- طراحی تولید و برنامه نویسی مصطفی اطهری نسب
  logo-samandehi
           
   
Translate »
تماس بگیرید