گفتگو

 

بررسی اجمالی

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما ۳۰ روز طول می کشد. اگر ۳۰ روز از عقد قرارداد شما گذشته باشد، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا جابجایی ارائه کنیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت، ورزشکار شما باید تقاضای انصرافی داده  و متن انصراف را تکمیل و امضا کند .

قرارداد برخی ورزشکاران از عودت معاف هستند. ورزشکارانی که تا سه روز قبل از مسابقات نقل و انتقال داده شده اند و یا در اردوی تیم جهت شرکت در مسابقات حاضر شده باشند.

 

برای تکمیل بازگشت شما، به یک رسید یا متن قرارداد نیاز داریم.

لطفا متن قرارداد خود را به سایت ارسال کنید.

شرایط خاصی وجود دارد که فقط بازپرداخت جزئی اعطا می شود:

  • رضایت ورزشکار از انصراف
  • آسیب دیدگی ورزشکار در تمرین های آمادگی طرف قرارداد.
  • هر موردی که در شرایط اولیه خود نباشد، به دلایلی که به دلیل خطای ما نیست، آسیب دیده یا عدم توان طرف مقابل از نقل و انتقال ورزشکار 
  • هر قراردادی که بیش از ۳۰ روز پس از انتقال ورزشکار برگشت داده شود.

بازپرداخت

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که ورزشکار برگشتی شما را مطلع کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد.

در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری یا روش اصلی پرداخت شما در مدت معینی از روز اعمال می شود.

بازپرداخت دیر یا از دست رفته

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید.

سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی پست شود.

بعد با بانک خود تماس بگیرید. معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد.

اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما در {info@transfermarketting.ir } تماس بگیرید.

موارد فروشی

فقط ورزشکارانی که قبل از نقل و انتقالات به هر دلیلی آسیب دیده باشند   و با هزینه درج شده در سایت قرارداد داشته باشند قابل استرداد هستند. سایر قراردادها قابل استرداد نیست.

مبادلات

ما فقط در صورت آسیب دیدن ورزشکاران قبل از نقل و انتقال ،آنها را جابجا می کنیم. در صورت نیاز به جابجایی ورزشکار مذکور با ورزشکار مشابه شرایط وی و یا ورزشکار دیگری، به ما ایمیلی به آدرس {info@transfermarketting.ir } ارسال کنید و یا بسته قرارداد پیشنهادی خود را به آدرس: {تهران اتوبان بابایی شهرک امام خمینی یاس یک بلوک پنج واحد سیزده } ارسال کنید.

هدایا

اگر  در هنگام خرید و ارسال ورزشکار برای شما ،کالایی به عنوان هدیه علامت گذاری شده بود، یک اعتبار هدیه برای ارزش بازگشتی خود دریافت خواهید کرد. پس از اطلاع ورزشکار برگشتی، گواهی هدیه برای شما پست می شود.

اگر هنگام نقل و انتقالات ،کالایی عنوان هدیه تعیین نشده بود، یا هدیه‌دهنده هدیه را به آدرس دیگری ارسال کرده بود تا بعداً به شما بدهد، ما مبلغی را به هدیه‌دهنده بازپرداخت می‌کنیم و او را از بازگشت هدیه مطلع می کنیم.

ارسال و بازگردانی

برای بازگرداندن و یا ارسال متن قرارداد پیشنهادی خود، باید بسته خود را به این آدرس پست کنید: {تهران اتوبان بابایی شهرک امام خمینی یاس یک بلوک پنج واحد سیزده}.

شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن قرارداد و ورزشکاران خواهید بود. هزینه ارسال غیر قابل استرداد است. در صورت بازپرداخت، هزینه حمل و نقل برگشتی ورزشکار از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.

ورزشکار به محل اشاره شده در قرارداد شما مراجعه داده می شود ، ممکن است مدت زمان مراجعه ورزشکار به محل شما برسد، متفاوت باشد.لذا پیرو بندهای مصوبات متن قرارداد زمان اعلام حضور ورزشکار می باشد.

اگر تیم ورزشی را برمی‌گردانید، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا نقل و انتقالات بیمه در متن قرارداد استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که هزینه سفر ورزشکاران برگشتی شما را برعهده بگیریم.

کمک خواستن؟

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگرداندن با ما از طریق {info@transfermarketting.ir}   ویا شماره تماس ۰۹۸۹۳۰۱۱۰۵۹۰۰ بگیرید

با توجه به بازتاب وسیع برگزاری رویدادهای ورزشی در رسانه های جمعی, امنیت موجود در برگزاری این رویدادها می تواند به عنوان نمودی از امنیت در سطح جامعه شناخته شود, بنابراین هدف ما , شناسایی عوامل موثر بر امنیت رویدادهای ورزشی در ایران و سایر کشورها, با تاکید بر مسابقات ورزشی است.

روش‌شناسی ورزشکاران: روش اجرای ما بررسی  و مطالعات و تحقیقات در حوزه ها و مسابقات و نظارت باشگاهی و رویدادهای ورزشی, به ویژه مسابقات ورزشی می باشد.

ابزار گردآوری اطلاعات مستندات خود اظهاری و مدارک ارائه شده توسط ورزشکاران و فدراسیون ها و مربیان است. 

نتیجه‌گیری: با توجه به یافته های تحقیقاتی, عوامل موثر بر  رویدادهای ورزشی مسابقات, باشگاهها, رسانه ها و تبلیغات, منابع انسانی و اقدامات ورزشی ورزشکاران، ورزشکاران قابل تقسیم بندی هستند. همچنین نتایج فرایند مدیریت  تقسیم بندی ورزشکاران شامل گام های ارزیابی, مدیریت و برنامه ریزی مسابقات, سیاست ها و تدابیر انتظامی, سیستم مدیریت ورزشگاه, برآوردها, کنترل مستمر و تعاملات و مشارکت بین سازمانی ورزشی است. در انتهای تحقیقات مدل فرایندی عوامل تاثیرگذار بر رویدادهای ورزشی, گام های مدیریت  و پیامدهای آن، ورزشکاران انتخاب می شوند.

   
       
        فروشگاه اینترنتی امین- طراحی تولید و برنامه نویسی مصطفی اطهری نسب
  logo-samandehi
           
   
Translate »
WhatsApp chat
تماس بگیرید